100% (boyband)

1. ledna 2013 v 22:52 | Annyong Haru

100% je sedmi člená jihokorejská chlapecká skupina která debudovala v září 2012 od Andyho Lee společností T.O.P Media s prvním singl albumem We, 100%


Pre-debut
V roce 2009, člen Rock-hyun - pod jeho uměleckým jménem Rocky - byl jeden ze dvou členů Andyho Lee chlapecké skupiny Jumper, která představila dva singly, "Yes!" feat. Eric ze Shinhwy a "Dazzling Eyes" feat. Kang Ji-young z Kary. Ten samý rok, Min-woo vystupoval během Andyho propagace songu "Single Man" spolu s Jumper´s druhám členem Park Dong-min. Min-woo byl taky aktivní jako herec. Začal v KBS2 (pozn. překladatele: Korejská televize/program) roku 2006 v drama Sharp 3, SBS (pozn. překladatele: další korejská televize/program) v roce 2007 v drama The King and I a ve dvou filmech Crazy Waiting (2007) a Where Are You Going? (2009)

2012: Debut
100% byli prvně představeni divákům v SBS MTV show Teen Top Rising 100%, v níž hráli po boku T.O.P Media skupiny Teen Top a jejich zakladateli Andyho Lee ze Shinhwy. Show odvysílala deset epizod mezi 16. červnem a 18. srpnem 2012. Dříve v roce 2011, před 100% oficiálním debutem, spolupráce s labelmate Teen Top byla naplánovaná, ale žádné další informace nebyli zveřejněny a projekt se stal neaktivní.

13. září, měla skupina první vystoupení v Arirang TV´s Pops in Seoul´s new segment, New Star.com. Toto následovalo k vydání dvou upoutávek (teasers) na jejich oficiálním youtube kanálu a to 13. a 16. září kde všech sedm členů tančilo na pusté poušti a skládce. Jejich debutové album We, 100% byla vydáno 18. žáří. Obsahuje tři písně a jednu instumentální verzi, které byli všechny napsány a produkovány Super Changddai. Ten samý den bylo zveřejněno online video pro jejich hlavní píseň "Bad Boy" na oficiálním youtube kanálu. 21. žáří měli první živé vystoupení na KBS Music Bank, následovalo MBC Music Core a SBS Inkigayo. ¨

23. října, MBC se konala tisková konference k 100% a Teen Top druhé show v Jangan-dong, Seoul.Show Teen Top & 100% Rising Brothers měla premiéru na MBC Music o tři dny později, a ukazovala 2 skupiny plnící různé úkoly. 4. prosince byl na oficiálních youtube stránkách skupiny publikován teaser na digitální singl Guy Like Me, následován celým hudebním videem o tři dny později od vydání songu. Song "Guy Like Me" byl napsán Minigun a Super Changddai, který už psal všechny songy pro 100% první album.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama