Cross Gene

1. ledna 2013 v 22:59 | Annyong Haru


Cross Gene je 6-ti člená nadnárodní chlapecká skupina se sídlem v Jižní Koreji. Podepsána pod Amuse Korea, skupina obsahuje 3 jihokrejce Sangmina, Yongeoseka a Shina, číňany Caspera a J.G a japonce Takuyu. První mini-album Timeless: Begins vydali v červnu 2012 a umístili se 8. místa v Gaon weekly album chart.

Predebut
26. května Amuse Korea Entertainment odhalila že bude debutovat nadnárodní skupina složená z korejských, japonských a čínských členů. Mezi nimi byl Shin Won-ho, herec který se objevil v televizních dramatech a reklamách, což mu později přineslo cenu CF Model Award v 7th Asian Model Festival Awards. Společnost vysvětlila význam za skupinovým jménem takto: zkřížit super geny lz každého státu a vytvořit perfektní skupinu. (Pozn. překladatele - Eto...no...jak pozitivní -.-")

Timeless: Begins
7. června skupina uskutečnila své první vystoupení v Ax Korea koncertní hale.A 8. června vydali své první mini-album pod názvem Timeless: Begins. O deset dní později bylo vydáno i limitovaná upravená verze. Album Timeless: Begins debutovalo jako deváté na Gaon weekly albums chart a přístí víkend obsadilo osmé místo.

Cross Gene mají naplánováno prosazovat se v Japonsku. Během fan meetingu v Japonsku potvrdili že v listopadu budou účinkovat v japosnké televizní šou/show a jejich v japonských obchodech budou k dostání v prosinci.

2013: Member change
16. ledna Amuse Korea Entertainment nahrála dvě videa o Youtube ukazující photoshoot (pravděpodobně comebackový) a speciální rozhovor a také zveřejnila na japonské stránce nového člena Seyoung-a. Ten nahradí J. G-ho, který se vydal na sólovou dráhu.
 


Komentáře

1 Suzume Mizuki Suzume Mizuki | Web | 1. ledna 2013 v 23:40 | Reagovat

Nádherní! ♥

2 Ryuu L  ^^ Ryuu L ^^ | Web | 2. ledna 2013 v 15:22 | Reagovat

wuah O_O...
vyzerajú úžasne *__*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama