Owner

1. ledna 2013 v 5:36 | Annyong Haru

Ahh ano toto (ten podivnej človíček nahoře ↑↑↑) jsem, bohužel, já... No co si budeme povídat není to zrovna nejlepší, ale myslí že tak hrozný to taky nebude xD.

Identifikační údaje
Jméno: Kateřina.....ale Haru je opravdu tisíkrát lepší ^^
Narozeniny: 16.10. (Na to sem pyšnáá, můj bias je má přesně o měsíc pozdějc :3)
Oblíbené barvy: Snad skoro všechny....
Barva vlasů: Červenááá :3
Barva očí: Noooo tu sama neumím popsat...možná něco mezi modrou a zelenou...ale tu barvu totálně miluju. Kámošky moje oči přirovnávaj k očím kočky, takže kdo máte doma kočku...no radši nic

Studium
No momentálně sem ve druháku...no co si budeme povídat, hrůůůůza.. děs..běs. Prvák se dal ještě tak nějak přežít ale druhák? TO JE HOTOVÝ PEKLOO!!

Radosti, starosti atd...
Tak mám ráda, ba přímo miluju všechno spojené s Asií ať už hudbu, kulturu nebo módu... Jsem šílený fanoušek k-popu a anime. Má nejoblíbenější korejská skupina je Teen Top.
Abyste si nemysleli že sem jen ten maniak co furt kouká do pc (což jsem...) tak mám ráda taky čtení knih, nejčastěji asi romány a knížky o koních :3 ano koně jsou moje další záliba :3
Jinak taky se ještě snažím fotit a nějakých 12 let jsem dělala moderní gymnastiku ale teď svůj život zasvětím těm nejkrásnějším zvířatům na světě a to koním ♥♥
Ráda tvořím taky různé grafické blbinky takže všechno co tu uvidíte je ode mě ^-^
No mááálem bych zapoměla na moje dvě zlatíčka který vlastnim a to pejska...nebo spíš fenku a morčáka ♥_♥ Jeho officiální jméno je Simba von Aldringen, no to víte je výstavní zlatíčko moje, ale zkráceně jen Simba, Simbík, Simbouš-když zlobí xP no prostě je to takovej můj malej zloděj (jak ho nazvala kámoška)

Plány do budoucnosti :3
- DOKONČIT TU ZATRACENOU ŠKOLU!! a dostat se na vysokou!
- Navštívit nějakou asijskou zemi...nejlíp všechny!!
- Setkat se s mými zlatíčkama Teen Top ♥_♥ *slint* → chce s nima fotku!!!
- No je toho hooooodně...jako třeba novej mobil, pc (tenhle staroch už nezvládá)-SPLNĚNO!, a nebo někoho kdo by mi rozuměl T_T...you know...ále všechno je až za mojí milovanou koreou!!

Při čtení mých blogových blbostí nezodpovídám za váš mozek (maximálně budete malinko blbější nooo...) !!POZOR HROZÍ NÁKAZA BLBOSTI!!!

(Můj visual kei cosplay? xDD)

PS.: Gomene Tanítko malinko sem si vzala vzor ^^
 


Aktuální články

Reklama