Jak se stát mým favourite blogem?

24. července 2013 v 21:53 | Aya~
Takže pokud jste zabloudili až sem asi byste chtěli být SB či něco takového. Pak vás asi musí vyvést z omylu. Nevedu něco jako SB či nevím co...jasně na začátku něco tu něco takového bylo, ale připadá mi zbytečné povinosti jako ,,tohle musíš navštěvovat tolikrát a tolikrát" a ,,tohle musíš a tohle taky komentovat". Proto jsem ,,SB" zrušila a nahradila ho takzvaným *podle ní* Favourite. V podstatě to má ten stejný smysl jako ,,SB" a rozdílem, že se nezavazuju komentovat a navštěvovat tolikrát podle vašich podmínek a stejně tak je nevyžaduji na svém blogu. Jsou to prostě jen, v překladu, oblíbené blogy či staré SB ke kterým mám nějaký vztah a mám ráda jejich články atd...

V podstatě pokud byste opravdu chtěli na tom místě být, můžete ale nemusíte mi dát sem do kometářů důvod, ale prosím vás nějaký smysluplný...nejlépe i delší než 1-2 slova xDDD *baví jí to číst*. Já se podívám na váš blog a uvidím jestli mě zaujme, hlavně články. A pokud se pak uvidíte v menu máte vyhráno :).

Nikomu k tomu nenutím rozhodněte se podle sebe, já budu jedině ráda ^^. Ono poznat nové lidi není na škodu že?
 


Komentáře

1 Tan. Tan. | Web | 27. července 2013 v 15:40 | Reagovat

Tááákže... přidáš si mě do Favourite? Na nějaký pěkný místo, ať všichni vidí mojí přezdívku/adresu blogu, protože jsem tvoje milované a roztomilé Tanítko :33 :D To už je dostačující důvod, ne?

Doufám, že tě můj blog zaujme, články mám sice o ničem, ale to je fuk :D~~~ ...
.
.
.
.
Ehm, po napsaní komentáře jsem zjistila, že už v nich jsem, nevadí, nebudu ho mazat... aspoň si počteš :D

2 Aya ~ Aya ~ | Web | 27. července 2013 v 23:16 | Reagovat

[1]: Áno zlatíčko ty už tam seš :3 Máš tam mýho druhýho oblíbence se skvělym hlasem - Rockhyuna ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama